Hotel Kriváň je situován v samém centru lázeňského města Mariánské Lázně, v bezprostřední blízkosti léčivých pramenů a zároveň v dosahu lázeňských parků a lesů.

Jeho poloha ideálně přímo nad hlavní lázeňskou kolonádou se zpívající fontánou nabízí hostům hotelu krásný výhled a přímý kontakt s lázeňským životem.

Hotel nabízí celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým přístupem a hotelový výtah. Součástí hotelu je vlastní wellness, lázeňské centrum jež nabízí následující procedury: Komplexní klasická masáž, Lymfatická masáž, Masáž vaziva nohou, Masáž proti migréně, Lymfatická masáž obličeje, Akupresura, Rašelinový obklad, Podvodní masáž, Perličková koupel, Aromakoupel, Plynová obálka, Plynová injekce, Koncentrátor kyslíku a další.

V posledním poschodí budovy je umístěná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou nabízející vedle rozličného množství kulinářských specialit i mimořádnou podívanou na celé mariánskolázeňské údolí.

Využijte nyní jedinečné akční nabídky a vyberte si z našich pobytů!